aKTUALNOŚCI

29.04.2019

Za nami pierwszy w tym roku koncert plenerowy. Pozdrawiamy Sieraków i Skwierzynę !

W maju w ramach trasy „To jest mój Rock & Roll” zawitamy do Torzymia (3.05), Starego Kurowa (18.05), Międzyrzecza (31.05) i Sulęcina (31.05).

Pozdrawiamy !

9.03.2019

Już za tydzień o tej porze (16.03.) nastąpi premiera trzeciego w historii zespołu klipu. Tym razem uwieczniliśmy ,,Obudź się i żyj”, aby pokazać, jaka energia bije od nas i od Was na koncertach i przedstawić mocniejsze oblicze 5 RANO. Ten obraz jest ukłonem wobec tych, którzy zawsze są z nami. Jest podziękowaniem za wiarę w nas, lojalność i obecność na każdym koncercie i dlatego to WY jesteście bohaterami tego clipu. Bez WAS nie byłoby nas i za to wielkie pokłony. Zatem w następną sobotę OBUDŹMY SIĘ I ŻYJMY !!!

Link do wydarzenia na fb

18.02.2019

„Zdejmij buty i rozgość się, wiesz, że dla Ciebie zawsze miejsce jest”

Tymi słowami z jednego z naszych utworów chcemy Was powitać na nowej, oficjalnej stronie zespołu. Na naszych koncertach staramy się, byście czuli się z nami dobrze, komfortowo, bez krzty dystansu z naszej strony i mamy nadzieję, że także tu będziecie zaglądać często i czuć się, jak u siebie w domu. Strona jest zintegrowana z naszym profilem na facebooku, zakładka koncertowa będzie zawierać link do wydarzenia, niezbędne informacje.

Ukłonem w stronę naszego Fan Clubu ,,Czarne Anioły” jest umieszczenie waszego profilu także tutaj, tak byście odczuli, że traktujemy Was niezwykle poważnie, liczymy się z waszym zdaniem i traktujemy jako członków wielkiej Rodziny 5 RANO.

Czekamy na wasze odczucia i uwagi co do strony, to Wam ma ona służyć. Zatem do zobaczenia na koncertach. 2019 rok to dla nas promocja albumu ,,Korzenie” i świętowania 15 lat działalności zespołu i bardzo chcemy, byście byli w tym pięknym czasie razem z nami.

Close Menu
Facebook
YouTube
Instagram